31.01.2015

9:30

Umění být krásná II - večerní líčení

 

Seminář:    kde se naučíte zdůraznit vaši krásu a pomocí dokonalého korektivního a dekorativního líčení se upravit pro slavnostní příležitosti, dozvíte se, jaká dekorativní kosmetika je právě pro vás vhodná a jaké jsou dnes aktuální trendy v líčení

Povede:       zkušená vizážistka ing. Simona Bártová (www.makeupist.com)

ve spolupráci s lektorkou Bc.Danou Kobrlovou (www.kobrlova.cz)

Obsah:       cca pětihodinové setkání účastnic s vizážistkou v prostorách Studia pro osobní rozvoj v Úvalech, krátká přednáška a praktické ukázky líčení profesionální dekorativní kosmetikou různých značek, individuální poradenství a líčení pro každou účastnici včetně doporučení, jakou kosmetiku si případně pořídit. Prodej kosmetiky není součástí kurzu, vizážistka používá vhodné výrobky různých značek a nezastupuje žádnou kosmetickou firmu. Přineste si vlastní vyzkoušené kosmetické prostředky a pomůcky, které používáte a nechte si poradit, zda jsou pro vás těmi nejlépe zvolenými, naučte se s nimi lépe pracovat a případně jak je kombinovat.

Přijdete-li s umytými vlasy, vizážistka vám pomůže nebo poradí i se stylingem, tedy lehkou úpravou vlasů (bez stříhání). V takovém případě je třeba počítat s delším časem úpravy (cca 50 minut). Na přání je možné pořídit vám pro srovnání i fotografii před úpravou a po ní.

 

Termín:     sobota 31. 1. 2014 od 9.30 do c ca 15.00 - nebo dokud nebudeme všechny krásnější. Doufáme, že dobrá zábava v malém ženském kruhu přemůže nevlídný zimní čas a doporučujeme nejlépe domluvit si na odpoledne nebo večer nějaké setkání nebo kulturní akci, abyste mohly sledovat i nadšené reakce okolí na vaši proměnu.

Cena:        500,- na osobu splatná při přihlášení, během semináře bude k dispozici lehké občerstvení v podobě dobré kávy, čaje a zdravého mlsání. V případě stornování přihlášky ve lhůtě kratší než 2 týdny před zahájením kurzu je záloha vratná pouze, najde-li se náhradník.

 

Přihlášky:    na email dana@kobrlova.cz nebo tel. +420 606 610 363 kde vám zároveň zodpovíme vaše dotazy. Z kapacitních důvodů je počet míst omezen, tak neváhejte, prosincový seminář byl velmi úspěšný (viz ohlasy a foto na www.kobrlova.cz)

Fotografie/Letáčky

Ohlasy od účastníků