29.11.2014

9:30

Umění být krásná

Seminář, kde jsme se naučily zdůraznit svou krásu a potlačit subjektivně vnímané chybičky pomocí dokonalého korektivního a dekorativního líčení. Dozvěděly jsme se, jaká dekorativní kosmetika je právě pro nás vhodná a jaké jsou dnes nejčastější mýty a chyby v líčení

Fotografie/Letáčky

Ohlasy od účastníků

Sobotní setkání bylo moc příjemné. Především oceňuji přátelskou atmosféru, kterou se Vám tam podařilo vytvořit, ale také úžasné pohoštění a individuální přístup vizážistky Simony ke každé z nás. Ještě jednou děkuji a přeji krásný advent.

Petra K.

Dobrý den paní Dano, moc děkuji za fotky, seminář byl velmi vydařený, už jsem udělala útratu v parfumerii a čekám na další informace, co si pořídit :o) Určitě mi pošlete informace o případném pokračování vizážistiky nebo focení. Děkuji a přeji příjemný týden.

Monika B.

Ahoj Dano, moc ti děkuji za pěkné sobotní dopoledne i odpoledne. Byla to pohoda, která je v předvánočním čase potřeba. Žádný úklid, zmatek a shon. Prostě super. Díky i za fotku. Je vidět změna. Teď se jen těším, až Simona pošle nápady pro Ježíška (čísla stínů. řasenek, .. ať rodina nakupuje.) Moc se mi u tebe líbilo,... a ty tvoje dresinky, ty asi budou nezapomenutelné. Šťastný advent, veselé Vánoce a v novém roce mnoho podobných úspěšných akcí.

L.

Děkuji, moc se mi to líbilo, Simona výborná a holky se sešly taky fajn, díky!

M.